Категорія:Проект "Синій - колір надії..."

Матеріал з Фізмат Вікіпедії
Перейти до: навігація, пошук

Сама по собі операційна система надійна і збої в Windows від версії до версії зменшуються. Початківці все ж таки думають що найкращий спосіб відновити ОС це встановити її заново. Але вони неправі! Слід, відмітити що установку windows слід виконати у тому випадку коли перелічені нижче методи не допомогли. І так, спробуємо відновити нашу операційну систему.

Для початку слід запустити ОС в безпечному режимі ( потрібно зразу після початкового вікна завантаження натиснути клавішу F8, і вибрати Safe Mode або “Безопасный режим”), якщо все завантажилося значить проблема не у Windows, вона може бути викликана однією програмою або службою автозавантаження. У режимі безпечного режиму комп’ютер запускається з відключеними програмами та службами що допомагає виявити проблему.
 

Метод 1. 1. Зайти в систему у безпечному режимі. 2. В меню пуск введіть команду msconfig.exe, і натисніть ENTER, щоб запустити конфігурацію системи. 2. Відкрийте вкладку Служби і встановіть галочку Не відображати служби Майкрософт. 3. Встановіть галочки на половину служб у списку. 3. Натисніть OK, і перезапустіть систему.


   Таким методом виключення можна знайти проблему, якщо проблема не виявлена проробіть ці самі дії з елементами автозагрузки, допоки не залишиться один елемент. І ось ми виявили проблему, тепер залишилося тільки її видалити, також рекомендується запустити командний рядок (Win+R -> cmd -> ОК) і виконати команду sfc /scannow. Після всіх дій перезапустіть систему у звичайному режимі (Win+R ->msconfig.exe ->) на вкладці “Общие” встановіть галочку звичайний запуск, натисніть ОК. Все обійшлося без переустановки.
 
   Але цей метод дієвий тільки у випадку, коли причиною збою стала якась програма, якщо наприклад причина відсутність деяких системних файлів, внаслідок вірусних атак – нажаль цей метод виявиться абсолютно недієвий, у цьому випадку рекомендую використовувати завантажувальний диск, який повинен бути у кожного сист. адмін. так званий Live CD, тут присутньо багато програм для відновлення “мертвих” систем. Удачі!

Ця категорія зараз порожня.